fbpx
0.242.243.77.96 [email protected]

William Wordsworth ile Tuna Nehri

0
Fiyat
En Düşük699€
Fiyat
En Düşük699€
Adınız, Soyadınız*
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız ve Talebiniz*
İstek Listesine Ekle

Adding item to wishlist requires an account

1259

Sorunuz mu var?

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

0.242.243.77.96
[email protected]

4 gece 5 gün
Dönem : 01 Nisan 2019
Münih
Budapeşte
Tur Bilgisi

Başlangıç & Bitiş Noktası

Münih & Budapeşte

Tur Tarihleri

01 Nisan 2019

Program

1. Gün (01 Nisan 2019)İstanbul - Münih - Passau

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın, TK 1629 numaralı seferi ile saat 07.25’de Münih’e hareket. Yerel saat ile 09.00’da Münih’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau’da bizleri bekleyen gemimize transfer (170 km). Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz 23.00’da hareket edecektir.

2. GünLinz (*Salzburg veya Chesky Krumlov), Avusturya

Limana varış 06:30
Limandan hareket 22:30

3. GünEmmersdorf (*Melk), Avusturya

Limana varış 06:00
Limandan hareket 12:00
Wachau Vadisi Geçişi (Gemi ile Panoramik Geçiş)

3. GünViyana, Avusturya

Limana varış 18:30

4. GünViyana, Avusturya

Limandan hareket 12:00

4. GünBratislava, Slovakya

Limana varış 16:00
Limandan hareket 22:00

5. GünBudapeşte - İstanbul

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1034 numaralı seferi ile saat 13.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.55’da varış ve turumuzun sonu.

Gemi (*) işareti ile belirtilen limanlara yanaşamamaktadır. (*) İşareti ile belirtilen şehir ve kasabalara ekstra tur ile gidilebilir veya misafirlerimiz kendi imkanları ile gidebilirler.

Fiyatlar&Tarihler
Kabin Tipleri 01 Nisan 2019
Dış Kabin (1. kat 14m2) 699€
Orta Kat French Balkonlu Kabin (2. kat 14m2) 899€
Üst Kat French Balkonlu Kabin (3. kat 14m2) 999€
Mini Suite (2. Kat 18m2) 949€
Mini Suite (3. Kat 18m2) 1349€
Single (tek kişi) Farkı standart kabinlerde %70;
suitlerde %90
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Münih // Budapeşte – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 2018 yapımı, 5*Deluxe nehir gemisinde, 4 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Liman vergisi
 • Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık/İptal Sigortası
 • Canlı müzik eşliğinde özel eğlence geceleri
 • İlk gün panoramik Münih şehir turu
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme vs)
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 • Gemi personel bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 44 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
 • Vize ücreti 120 €
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • İç hat bağlantı uçuşları
Notlar

5* dlx ms William Wordsworth

2018 Aralık sonunda seferlerine başlayacak gemi Scylla gemi şirketinin en son suya inen gemisidir. Uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 88 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 176 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. (Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır).

Önemli Bilgiler

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentamız sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentamız programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

gibi force major durumlarından acentamız sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan acentamız sorumlu olmayacaktır.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentamız sorumlu olmayacaktır.

* Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.

Tur Haritası

Video