fbpx
0.242.243.77.96 [email protected]

NCL Spirit ile Kanarya Adaları

0
Fiyat
En Düşük1,749€
Fiyat
En Düşük1,749€
Adınız, Soyadınız*
E-posta Adresiniz*
Telefon Numaranız ve Talebiniz*
İstek Listesine Ekle

Adding item to wishlist requires an account

272

Sorunuz mu var?

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

0.242.243.77.96
[email protected]

10 gece 11 gün
Dönem : 07 Mart 2019
Barselona
Barselona
Tur Bilgisi

Başlangıç & Bitiş Noktası

Barselona & Barselona

Tur Tarihleri

07 Mart 2019

Program

1. Gün (07 Mart 2019)İstanbul - Barselona (İspanya)

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06.00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarının, TK 1853 no’lu seferi ile saat 08.45’de Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 10.25’de Barcelona‘ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile gemiye transfer. Check-in ve odalara yerleşme sonrası serbest zaman. Gemimiz 18.00’de limandan hareket edecektir.

2. GünDenizde Seyir

3. GünKazablanka, Fas

Limana varış 07:00
Limandan hareket 18:00

4. GünDenizde Seyir

5. GünLas Palmas, Kanarya Adaları

Limana varış 08:00
Limandan hareket 18:00

6. GünSanta Cruz de Tenerife, Kanarya Adaları

Limana varış 08:00
Limandan hareket 16:00

7. GünFunchal, Kanarya Adaları

Limana varış 08:00
Limandan hareket 16:00

8. GünDenizde Seyir

9. GünMalaga, İspanya

Limana varış 07:00
Limandan hareket 17:00

10. GünAlicante, İspanya

Limana varış 08:00
Limandan hareket 15:00

11. Gün (17 Mart 2019)Barselona - İstanbul

Gemimiz yerel saat ile 05.00’da Barcelona limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Barcelona Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Türk Havayollarının, TK 1854 no’lu seferi ile saat 11.55’de İstanbul Atatürk havalimanına hareket. Yerel saat ile 17.25’de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar&Tarihler
Kabin Tipleri 07 Mart 2019
İç Kabin 1749€
Dış Kabin 1849€
Balkonlu Kabin 2549€
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Barselona – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Gemide 10 gece tam pansiyon konaklama
 • Personel Bahşişleri (125 €)
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)
 • Liman vergisi
 • Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık/İptal Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme vs)
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 • Vize ücreti 120 €
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • İç hat bağlantı uçuşları
Notlar

Norwegian Spirit

2004 yılında inşa edilen gemi,  2011 yılında baştan aşağıya yenilenerek NCL Spirit olarak yeniden isimlendirilmiştir. 268 m. uzunluğundaki gemi toplam 2000 yolcu kapasitelidir. Bütün kabinlerde TV, mini bar,  kasa, duş ve wc mevcuttur. Bütün yataklar ikiz yatak veya çift kişilik şekline dönüşebilmektedir. Bütün suitler zeminden tavana kadar pencereli görüş alanına ve kapılara sahip olup ayrıca hususi balkonu mevcuttur. Gemide ayrıca Aqua Park bulunmaktadır.

Önemli Bilgiler

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Norwegian Cruise Line şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentamız sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentamız programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.

*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).

*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.

*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentamız sorumlu olmayacaktır.

*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.

*Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

*Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları vergilerde artışa neden olmaktadır.Tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında belirtilir.. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda acentamızın herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Gemi şirketinin ve Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

Tur Haritası

Video