0.242.243.77.96 bilgi@gemiyleseyahat.com

Giriş

Üye Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Şifreyi Tekrar Girin*
Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Giriş
0.242.243.77.96 bilgi@gemiyleseyahat.com

Giriş

Üye Ol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Şifreyi Tekrar Girin*
Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Giriş

MS Dinyeper Princess ile Dinyeper Nehri

0
Fiyat
En Düşük1,159€
Fiyat
En Düşük1,159€
Adınız, Soyadınız*
E-posta Adresiniz*
Talebiniz*
İstek Listesine Ekle

Adding item to wishlist requires an account

50

Sorunuz mu var?

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

0.242.243.77.96
bilgi@gemiyleseyahat.com

9 gece 10 gün
Dönem : 17 Ağustos 2018
Zaporoje
Kiev
Tur Bilgisi

Başlangıç & Bitiş Noktası

Zaporoje & Kiev

Tur Tarihleri

17 Ağustos 2018

Program

1. GünİSTANBUL - ZAPOROJE

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 08:55’te Türk Hava Yolları’nın TK1469 sayılı seferi ile Zaporoje’ye hareket. Yerel saat ile 10:50’te Zaporoje’ye varışta panoramik şehir turu ve Cossack müzesi ziyareti. Öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular ekstra Cossack At gösterisine(40 €) katılabilirler. Saat 17:00de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.

2. GünKHERSON

Sabah saat 08:00’de Kherson’a varış. Gemide alınan kahvaltı sonrası Dinyeper deltasında bir tekne turu sizi bekliyor. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’te hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3. GünVILKOVO

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 09:00’da Vilkovo’ya varışta yürüyerek şehir turu. Arzu eden yolcularımız için ekstra Dinyeper Deltası’nda tekne turu (45 €). Gemide öğle yemeği. Saat 16:00’da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

4. GünODESSA

Sabah 09:00 da Odessa’ya varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Şarap ve Konyak Fabrikası turu(60 €). 13. ve 15. Yüzyıllar arasında inşa edilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikaları’ndan birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şarap ve şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, ve bu fabrikanın ürünlerinden tadabileceksiniz.

5. GünODESSA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra gemiden ayrılış ve panoramik şehir turu için hareket. Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra ekstra Güzel Sanatlar Müzesi turu (35 €) Tur sonrasında gemiye dönüş 16:00’da geminin hareketi.

6. GünNEHİRDE SEYİR

Gemide sabah kahvaltıdan sonra bugün tam gün nehir üzerinde Dinyeper nehri boyunca tabiat güzelliklerini seyrederek yol alacaksınız ve size Ukrayna kültürü ve lisanı hakkında hakkında bilgiler verilecek ve size Ukrayna mutfağından menüler sunulacaktır. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. GünKREMENÇUK

Gemide sabah kahvaltıdan sonra gemide çeşitli etkinlikler ve serbest zaman. Saat 15:00’te Kremencuk’a varışta arzu eden yolcular ekstra Ukrayna köyü ziyaretine (40 €) katılabilirler. Saat 20:00’de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.

8. GünKANIV - KIEV

Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 08:00de Kaniv’e varış. Ukraynalı ünlü şair ve ressam Taras Şevçenko müzesini ziyaret edeceksiniz. Öğle yemeği ve saat 12:00 de geminin hareketi. Saat 21:00de Kiev’e varış. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide. Dileyen misafirler gece ekstra folklor showlu tekne turuna(50 €) katılabilirler.

9. GünKIEV

Gemide sabah kahvaltıdan sonra panoramik şehir turu için hareket. Dinyeper ve Dinyester nehirleri kıyısında kurulmuş olan Ukraynanın başkenti olan Kiev’de ;Altın kubbeli Ayasofya kilisesi,Aziz Andrew kilisesi,Podol eski binaları, Pecherskaya Lavra manastırı, 1941 yılında Nazi soykırımında ölen 10.000 kişinin anısına yaptırılmış olan Yar bebek anıtı görülecek yerler arasındadır. Gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcularımız ekstra Aya Sofya Katedrali (40€) ve Açıkhava Müzesi (35€) ziyaretine katılabilirler. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide. Bu akşam gemide kabin ekibinin veda gösterisi ve yemeği olacak.

10. GünKIEV - İSTANBUL

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra Pecherskaya Manastırı turuna(45 €) katılabilirler. Saat 18:00’de havaalanına transfer ve saat 21:20de TK460 sayılı sefer ile hareket. Saat 23:30de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

Fiyatlar&Tarihler
Kişibaşı Fiyatlar 17 Ağustos  2018
Alt Güverte 3 yataklı 1159€
Alt Güverte 2 yataklı 1259€
Ana Güverte 2 yataklı 1499€
Üst Güverte 2 yataklı 1599€
Üst Güverte Delux Kabin 2 yataklı 1999€
Üst Güverte Delux Single 1 yataklı 1799€

1 yataklı kabin ölçüsü takribi 6m2 olup güverte garantisi verilmez.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • THY ile ekonomi sınıfı İstanbul - Zaporoje/Kiev - İstanbul uçuşu
 • Havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri (380 Euro)
 • Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı (üstü ücrete tabidir)
 • Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
 • Gemide bagaj taşıma hizmeti
 • Gemide 9 gece 10 gün tam pansiyon konaklama
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları
 • Gemide hoş geldiniz kokteyli ve kaptanın gala yemeği
 • Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
 • Gemideki konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler
 • Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
 • Yurtdışı zorunlu paket seyahat sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ekstra turlar (Euro olarak gemide nakit ödenir)
 • Şahsi harcamalar
 • Gemi personeli bahşişleri günlük 7€ olup gemide toplanacaktır.
 • Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
 • Rehber, yerel rehber ve şoför bahşişleri (isteğe bağlı)
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
Notlar

Gemi Hakkında

5* MS DNIEPER PRINCESS
Yapım yılı : 1976
Renovasyon : 2017
Uzunluk : 129.2m
Yolcu sayısı : 260
Mürettebat : 99

Tur Haritası

Video